Zend 2004072203313094074xů Ÿ2 •XżoE]\–,!$DRđ`{~íĚ[:Ă!˛] äžurŇŮ>y7ÂA4` AM…D  4TP ¨BDCGJ \Q"xósgwď6D:ÝŮzofŢ|ó˝7ß$Jséí\žĐŒJ&VwsńOîßßO&gFÓ9<=)ŤńIőä&ӊSŨ–-GÓYqPœOËŞ2Ĺç™Â˘hRŁŹÎŚór6.ďĺpržsĽ¤2˘MóÓ'PĽ4•ŚÓ*Îç3źü†›Z(‘ƒĘÁň“ Y–ČY6ZĽ+ą_V Q˛îŰđŢŞS˘^ŸżŮŞËkŒB–qü˜­y§ßâ ؍şé`ogw˙`ď-O›Âč™5)ŕ,”™a›6†HŹo\äv'†Ű˘€ŽÁI“Ż›‘˜:˝_ĎgăŞ(oœŒŚgx4šX޸i‰Ł(yDF“ÝZŞ KmWóŮA؆÷żŒŠ.†+m{‡wăö™7ÁXëů “ł†ńS{|—ô=Ŕ(ÎÂ;łĄqޘȤ8ŁŽÚ Úö[ç ÉŽ`ţbńn$ٚߝ§gb,˘‹1_v4ľg;Ŕ¸Ő\”‘×/ dkzrX/Ě&ÉîÂ,Ą ¤–†ŐÂɁ {ÄĚ>3jîűrňk‡=\Ő1Ômz=9OÍ_-ŃĺmČß1Dš D {Bňc;DÁęrňl QvCĚÉ/A•usíĽÓ“ŁéU7Ü]Ě4„Ąz>´?żö’šĺЁĹpQ“ŕ5é•]۝|žĺyŃŢlIšŰöŐRóČţoĚĘSF§ć÷źűF ^čő‰×BůĆ/Í,SÎŤŕľžş˘$$ĆŢM’dšŸľÎŸK×1Â3x]XűU˛š|¨o°˜@ăč˛ÖŃÝ 0„e,é@ÄëíŕńWs˜izŹ Œ0ĹØ/ăQńävɄrlpű!N݅{fČx­řâŘH´˙Ń|JÓ­Ż$ŁMřÁ†őh}Ř;öf¤MzŞ!đqąo>ľšŠ§“* ĆJň—w_…ŒŒă ‚jpEB1+Ťŕw­őÂq%O/#ŸÇ­‰şÖHĘ 3€<ÝďŢŇ흭\.–`Í­uÔ:§+ ęm@"UdBRC& Ů)ÂŽVąQ$˘Ë§‹w*\ čđqg§ź1ÁÎňm uÝżüՅˆcĚ/,^ÝďS(ňT2žuÎáťVx+ľ˘3ćËđ ů˙’ťhźwäG&2ĎÓDFˇçz9„ú8$–ÄYkd|2&ű†,ŻÁşŢ“‹’4ÉM•= ĄÇíh¨g fPƒ†nżö‚†ß÷†ö–ƒ†ÖĎ,=ĐjXĐúj4‘ZŻőf5ëcćš} a7żˆi S h@~ę ČN/h@ţí Čďţ…>‚–ŔäV4žZŻö–“O>L¸…srËWëĺŔÇŽěfŔÁ:d 03ʜŰŔ5Ć´ń1˘Ü€éőńąé(qAšŚć6ŔĆť¨á& ¤PHŞűŽŸÎ&ĹöŚ¨Tšb ´UŠńęw=Ćuě{פԂ2ČĽ˝#-î•ŐéąuĐ4WŘX EşĘW`xF)䌏ޘŹ™ZŸĺçÓٿ?/Ö¸.ל—;xcgwďĺ]ÓçBEvşĚ!§9Í4Ák ţĂŞĎ Tenis stołowy » promyk.szkola-sobolew.pl - Strona Promyka Sobolew

Zajęcia odbywają się w każdy wtorek
w godzinach 15.00-16.30.

Prowadzący zajęcia  Pan Mirosław Śliz

BRĄZ W REGIONIE !!!

Drużyna tenisistów ze Szkoły podstawowej w składzie: Paweł Pawlik i Szymon Bukowski po srebrnym medalu w Powiecie po dobrym występie zajęła trzecie miejsce w rozgrywkach regionalnych, które odbyły się w Skórcu. Ich starsi koledzy z Gimnazjum: Kędzior  Jaśkiewicz i Wojewoda  także po niezłej grze zostali na tym szczeblu rozgrywek sklasyfikowani na miejscach 5-8. Gratulujemy !!!

28.02.2012 r.
-------------------------------------------------------------
MISTRZOSTWA POWIATU

W mistrzostwach powiatu w drużynowym tenisie stołowym, które odbyły się w Sobolewie nasi zawodnicy zdobyli dwa drugie miejsca.
Reprezentanci Szkoły Podstawowej /Szymon Bukowski i Paweł Pawlik/ oraz Gimnazjaliści /Patryk Kędzior i Jaskiewicz/ przegrali dopiero w finale, tym samym zdobywając srebrne medale. Reszta naszych drużyn uplasowała się na miejscach poza podium. Gratulujemy !!!

09.02.2012 r.
----------------------------------------------------------
SZKOLNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

W sobotnie przedpołudnie odbył się pierwszy Turniej Tenisa Stołowego w naszej szkole. W pięciu kategoriach wystartowało 45 zawodników ze szkoły podstawowej i gimnazjum. W poszczególnych  kategoriach zwyciężali:

Tenis stołowy w Puznówce

Nasi uczniowie uczestniczący 16.04.2011 r. w Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Garwolińskiego "Puznówka 2011" zajęli trzy trzecie miejsca. Brązowe medale zdobyli w swoich kategoriach: Rafał Rutkowski, Paweł Pawlik, Kędzior Dawid. Gratulujemy !!!